Haberler

Magazin Haberleri

Kurtlar Vadisi Vatan Film Yorumları

Kurtlar Vadisi Vatan Filmi İzlemeye Değer mi? İzleyici Yorumları ve Filmin kısa özeti;

Film hakkında izleyicilerin görüşlerini araştırdım ancak filmden çok oyuncuların siyasi görüşleri hakkında yorum yapıldığını fark ettim.
Bende bir izleyici ve Kurtlar Vadisi hayranı olarak Kurtlar Vadisi Vatan filmini siz değerli izleyiciler için yorumladım.

Kurtlar Vadisi Vatan Filmi Yorumları;

Bence 15 Temmuz gecesi yapılan hain darbe girişimin ardından yapılan bu filmi her Türk evladı izlemeli. Kurtlar Vadisi Vatan filminde oynayan oyuncular filmin hakkını vermiş ve güzel bir iş ortaya çıkmış.

Diğer İzleyici Yorumları;

- İşte bu kadar Kurtlar Vadisi Vatan emeğinize yürüğinize sağlık umarım film hak ettiği değeri görür.

-Film,fragmanın verdiği vasat havanın çok çok üstündeydi.Polat alemdar ve ekibi sınırda bekleyen işgalcileri yok ediyor.Çatışma sahneleri çok başarılı,efekter güzel.Film ikinci yarıdan sonra çiçek gibi açılıyor ve etkileyici bir hal alıyor.Filmin sonu çok güzel bitiyor. (heyecanı kaçmasın diye sonunu söylemiyorum).Polat Alemdar bu filmde, önceki filmlerin verdiği "tek başına ordu dağıtan rambo"görüntüsünden sıyrılıp ekip çalışmasına ağırlık veriyor.Necati Şaşmaz oyunculuğunu üst düzeye çıkarmış ve kardeşi yanında olmadan da üst düzey film yapabileceğini ispatlamış oldu.Kısacası paranızı saçma sapan filmlere vereceğinize Kurtlar Vadisi Vatanı izleyin.

- Necati Şaşmaz ve Pana Film ekibini tebrik ederim. Kurtlar Vadisi Pusu dizi olarak kaliteyi düşürmüş olsa da Raci Şaşmaz olmadan da demekki Pana Film sinema filmi yapabiliyormuş onu görmüş olduk. Fragmanda baktığımda biraz ön yargılı yaklaşsam da efektler ve patlama sahneleri sinema salonunda iken sanki savaşın içinde ben varmışım gibi hissettirdi. Mükemmel bir film demiyorum fakat daha iyi olabilirdi. Milliyetçi duyguları ön plana çıkardıkları için de ayrıca teşekkür ederim. Gişesi bol olsun.

- Az önce çıktım muhteşemdi serdar akar harika yönetmiş tekrar izlerim tebrikler her vatanını seven izlemeli
Kurtlar Vadisi Vatan Film Yorumları Reviewed by OK Medya on 00:50 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Bu Site TalhaAzam Tarafından Blogger Alt Yapısı Kullanılarak Hazırlanmıştır.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.